Hakkımızda

REHA İŞ MAKİNAMALATYA Hidromek Yetkili Servis İş Makinaları servisler zincirinin ilk halkasını 1985 yılında Malatya Özsan Sanayi Sitesinde HİDROMEK yetkili servisi olarak açmıştır.
Müşteri memnuniyetiyle beraber kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini kendisine ilke edinmiştir.
 

REHA MAKİNA; Hidromek Yetkili Servis, Jcb Özel Servis, Cat Özel Servis, Bomag Özel Servis, Mustang Özel Servis, Fermec Özel Servis, Case Özel Servis & Yedek Parça hizmetlerini vermektedir.


Firmamız, sürekli artan müşteri taleplerini karşılamak ve iş makinelarının servis ortamında bakım yapma şartlarını müşterilerinin ayağına kadar getirmek için servisler zincirini ve araç filosunu sürekli artırmaktadır.


Günümüzün teknoloji çağının gereklerini de yerine getirme gayreti ve çabası içerisindedir. Müşteri makinalarının ve yaptırdığı tüm işlemlerin kayıtlarını, yazılımını kendi bünyesinde gerçekleştirdiği internet üzerinden kullanılan web tabanlı REHA MAKİNA SERVİS programıyla takip etmektedir.
Teknolojileri sürekli gelişerek değişen iş makinelarına müdahale eden servis teknisyenlerimizi gerek kendi bünyesinde gerek HİDROMEK SSH Müdürlüğünde eğitim hizmetlerinin verilmesini sağlamaktadır.